VTT-AKAVAN Luottamusmiehet VTT:llä

VTT-AKAVAN LUOTTAMUSMIEHET VTT:LLÄ

1.1.2017 alkaen

Espoo  pääluottamusmies  Iiro Auterinen Iiro.Auterinen@vtt.fi 0405838446
 luottamusmies  Anu Vaari Anu.Vaari@vtt.fi 0505666629
 luottamusmies  Eija Kenttä Eija.Kentta@vtt.fi 0405335293
 varaluottamusmies  Esa-Pekka Suomalainen Esa-Pekka.Suomalainen@vtt.fi 0503822463
 varaluottamusmies  Reetta Grenman Reetta.Grenman@vtt.fi 0401242534
Pohjois-Suomi  luottamusmies  Mikko Lindholm elemikko@googlemail.com 0408205079
 varaluottamusmies  Pekka Aho pekka.aho@vtt.fi 0408499525
Väli-Suomi  luottamusmies  Satu Pasanen satu.pasanen@vtt.fi 040 516 0577
 varaluottamusmies  Jarno Salonen jarno.salonen@vtt.fi 0407050000

VTT-AKAVAN LUOTTAMUSMIEHET VTT Expert Services Oy:ssä

pääluottamusmies  Pertti Koskinen pertti.koskinen@vtt.fi 050 5707793
varaluottamusmies  Hanna Hykkyrä  hanna.hykkyra@vtt.fi  0401637394